CO TO JEST?

 

Mikropigmentacja skóry głowy polega na wprowadzeniu pigmentu przy pomocy cienkiej, sterylnej  igły w okolice naskórka w postaci małych kropeczek, które imitują cebulki włosowe. Technika ta przypomina tatuowanie. Zabieg składa się z 2-3 sesji, na których dopasowujemy linię włosów, zagęszczamy i wypełniamy wybrane obszary głowy.

DLA KOGO? 

 

Zabieg umożliwia zakamuflowanie problemów z łysieniem, optycznie zagęszcza włosy, poprzez efekt zacienienia skóry głowy. Jest to idealne rozwiązanie problemu z powstającymi zakolami, całkowitą lub częściową utratą włosów, łysieniem plackowatym, bliznami itp.

JAKIE SĄ ZALETY?

 

Efekt końcowy jest bardzo realistyczny, następuje natychmiastowa wizualna zmiana już po pierwszym zabiegu, istnieje bardzo mało przeciwwskazań. Zabieg jest odwracalny, za pomocą lasera, który nie zostawia żadnych blizn oraz nieinwazyjny (utrzymuje się od roku do trzech lat).

METODY

 

Jest to praktycznie bezbolesny zabieg wykonywany specjalną maszynką służącą do mikropigmentacji. Barwniki wprowadzane w wierzchnie warstwy naskórka są całkowicie bezpieczne  i różnią się od pigmentów używanych do tatuaży lub makijażu permanentnego. Kolor dobierany jest indywidualnie, dlatego uzyskany efekt jest bardzo naturalny.

GALERIA 

TRWAŁOŚĆ

 

Pigment w skórze utrzymuje się od roku do trzech lat. Po upływie tego czasu powoli jaśnieje. Dlatego wybór pigmentu oraz ilość wykonanych sesji są tak ważne. Dodatkowo po upływie tego czasu, można wykonać ponowne dopigmentowanie w miejscach, gdzie łysienie zwiększyło się lub pigment rozjaśnił się bardziej. Trwałość to sprawa indywidualna - zależy od rodzaju skóry klienta i pielęgnacji.

Dane firmy

 

Małgorzata Jakubowska
ul. Rojna 7 m.6
91-142 Łódź
NIP 726 245 0110

Siedziba


J MAKEUP STUDIO

ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź

POZNAJ NAS

OFERTA