CO TO JEST?

 

Makijaż permanentny – makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, różnice są w grubości igieł oraz powierzchni, w którą podaje się barwnik- przy makijażu permanentnym ingerencja jest dużo mniejsza. Igły są bardzo cieniutkie, a pigment (w postaci metabolicznie obojętnych dla organizmu granulek) podaje się powierzchownie.

DLA KOGO? 

 

Makijaż permanentny służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust - wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi - niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone. Taki makijaż sprawdza się także świetnie w maskowaniu defektów skóry - plam pigmentacyjnych, blizn, przebarwień.

 

JAKIE SĄ ZALETY?

 

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które cierpią na poranny brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne (tusz czy eyeliner fatalnie się rozmazują), planujących długi pobyt w szpitalu. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń. Oszczędność czasu oraz komfort. Z makijażem permanentnym zawsze wyglądamy dobrze - na basenie, na plaży, na działce, w środku nocy i w środku choroby ;)

 

METODY I TRWAŁOŚĆ

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

- może być wykonany metodą ombre (trwałość 3-4 lata), tzw. piórkową/microblading (trwałość ok 3 lat). Wybór metody zależy od tego, jakiego oczekujemy efektu. Metoda ombre zapewnia pokrycie kolorem skóry z rozcieniowaną nasadą oraz górą brwi (odpowiednie dla rzadkich lub jasnych brwi). Metoda piórkowa to dorysowanie pojedynczych włosków (odpowiednia przy gęstych, ale nieregularnych brwiach). Metody te można ze sobą łączyć.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

- w zależności od preferencji może stanowić obrys konturu ust, sprawiając, że będą wyraźniejsze i o bardziej regularnym kształcie, jednak pozostaną w naturalnym kolorze. Można również zdecydować się na pokrycie całych ust kolorem, co daje efekt delikatnie umalowanych ust. Proponujemy również metodę ombre - przy tej metodzie usta zostają wycieniowane, aby uzyskały bardziej pełny kształt. Kolor może być jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego, zależnie od potrzeb (trwałość 3-5lat).

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK

– kreski.  Dla wielu kobiet sporym problemem jest rysowanie na powiekach równych kresek kredką czy eyelinerem. Rozwiązaniem tego problemu są „kreski” wykonane na stałe. Mogą one przebiegać przy nasadzie rzęs dając efekt ich zagęszczenia, zastępować kredkę mocniej zaznaczając powiekę. Nowość - kreska ombre, przypominająca roztartą kredkę na oku (mega naturalny efekt!) (trwałość do 5 lat).

GALERIA 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

- BRWI, USTA, POWIEKI -

CO TO JEST?

 

Mikropigmentacja skóry głowy polega na wprowadzeniu pigmentu przy pomocy cienkiej, sterylnej  igły w okolice naskórka w postaci małych kropeczek, które imitują cebulki włosowe. Technika ta przypomina tatuowanie. Zabieg składa się z 2-3 sesji, na których dopasowujemy linię włosów, zagęszczamy i wypełniamy wybrane obszary głowy.

DLA KOGO? 

 

Zabieg umożliwia zakamuflowanie problemów z łysieniem, optycznie zagęszcza włosy, poprzez efekt zacienienia skóry głowy. Jest to idealne rozwiązanie problemu z powstającymi zakolami, całkowitą lub częściową utratą włosów, łysieniem plackowatym, bliznami itp.

JAKIE SĄ ZALETY?

 

Efekt końcowy jest bardzo realistyczny, następuje natychmiastowa wizualna zmiana już po pierwszym zabiegu, istnieje bardzo mało przeciwwskazań. Zabieg jest odwracalny, za pomocą lasera, który nie zostawia żadnych blizn oraz nieinwazyjny (utrzymuje się od roku do trzech lat).

METODY

 

Jest to praktycznie bezbolesny zabieg wykonywany specjalną maszynką służącą do mikropigmentacji. Barwniki wprowadzane w wierzchnie warstwy naskórka są całkowicie bezpieczne  i różnią się od pigmentów używanych do tatuaży lub makijażu permanentnego. Kolor dobierany jest indywidualnie, dlatego uzyskany efekt jest bardzo naturalny.

GALERIA 

TRWAŁOŚĆ

 

Pigment w skórze utrzymuje się od roku do trzech lat. Po upływie tego czasu powoli jaśnieje. Dlatego wybór pigmentu oraz ilość wykonanych sesji są tak ważne. Dodatkowo po upływie tego czasu, można wykonać ponowne dopigmentowanie w miejscach, gdzie łysienie zwiększyło się lub pigment rozjaśnił się bardziej. Trwałość to sprawa indywidualna - zależy od rodzaju skóry klienta i pielęgnacji.

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

MAKIJAŻ PERMAMENTNY

USTA | BRWI | POWIEKI

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Dane firmy

 

Małgorzata Jakubowska
ul. Rojna 7 m.6
91-142 Łódź
NIP 726 245 0110

Siedziba


J MAKEUP STUDIO

ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź

POZNAJ NAS

OFERTA