LIFTING RZĘS

 

Jest to nowy zabieg łączący podkręcenie, uniesienie i przyciemnienie rzęs. Lifting daje spektakularny efekt utrzymujący się do 5-6 tygodni.  Jest to nieinwazyjny i szybki zabieg, polecany głównie Paniom, które chcą podkreślić swoje naturalne rzęsy. Lifting jest również świetną alternatywą po zdjęciu sztucznych rzęs! Wiemy, jak ciężko jest się rozstać z pięknym efektem wachlarzów, dlatego w przerwach proponujemy coś na otarcie łez J Po zabiegu możemy korzystać z basenu, sauny czy solarium.


 

STYLIZACJA RZĘS

 

J Makeup Studio oferuje profesjonalną stylizację rzęs różnymi metodami.

Przedłużanie polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy do naturalnej (np. przy metodzie 1:1 przyklejana zostaje jedna rzęsa syntetyczna

do jednej naturalnej, przy metodzie 2D – dwie syntetyczne do jednej naturalnej, itd.) Rzęsy posiadają różne długości, grubości oraz skręty.

Klej używany do stylizacji jest bezpieczny dla oka i nie niszczy naturalnych rzęs, ponieważ nie wnika w ich strukturę.

Jedynie zła aplikacja oraz nieprawidłowa pielęgnacja ma wpływ na jakość naturalnych włosków. 

 

W J MAKEUP STUDIO stawiamy przede wszystkim na NATURALNY EFEKT, który pokochały nasze Klientki!

Aplikacja zajmuje od 1,5 do 3 godzin, w zależności od wybranej metody.

 

CENNIK

 

 

Po ok. 3 tygodniach proponowane jest uzupełnienie, ponieważ rzęsy stale rosną i samoczynnie wypadają. Naturalna żywotność naszych rzęs wynosi ok. 100 dni, więc co 3 miesiące mamy ich pełny, nowy komplet. Nie należy się zatem niepokoić, jeśli w ciągu dnia wypada nam po 2-3 rzęsy z każdego oka – jest to normalny proces organizmu.

Dzięki temu zabiegowi stylistka jest w stanie wymodelować każde oko - dopasuje do koloru włosów, do oprawy oczu, do kształtu oka oraz brwi. Pomoże Wam również w wyborze najodpowiedniejszej metody, tak by nie obciążyć naturalnych rzęs oraz aby efekt był w pełni satysfakcjonujący i spełniał  Wasze oczekiwania.

 

 

JAK POWINNA WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA?

1. Unikaj nadmiernego pocierania i dotykania rzęs.

2. Unikaj narażania rzęs na działanie pary wodnej, solarium i szybkiej zmiany temperatur.

3. Do demakijażu stosuj płyn micelarny 1-fazowy (tłuste substancje wspomagają odpadanie rzęs).

4. Zachowaj ostrożność podczas mycia oczu oraz całej twarzy (w tym wycieranie ręcznikiem).

5. Nie maluj przedłużanych rzęs.

6. Przez 48 godzin po zabiegu nie mocz rzęs, unikaj solarium oraz sauny i basenu.

7. W miarę potrzeby przeczesuj rzęsy specjalną szczoteczką, którą otrzymasz od stylistki.

 

HIT 

W naszym studiu istnieje również możliwość stylizacji brwi w RÓŻNYCH KOLORACH! Wszystkie rzęsy lub subtelne wypełnienie kącika oka potrafi pięknie podkreślić tęczówkę.

 STYLIZACJA BRWI

 

 

J Makeup Studio ma w swojej ofercie pełną stylizację brwi.

Polega ona na odpowiednio dobranym kształcie i kolorze (regulacja i henna), modelowaniu brwi pod kątem całej twarzy i odpowiednim wykończeniu.

Pamiętajcie – piękne brwi to piękna rama dla oczu!

 

 

 

STYLIZACJA ŚLUBNA

 

 

J Makeup Studio oferuje również stylizację ślubną. Każda z Was w tym wyjątkowym dniu pragnie wyglądać i czuć się jak prawdziwa księżniczka. Należy pamiętać, że jest to bardzo ważna impreza, która odbywa się tylko raz w życiu. Dlatego bardzo się staramy, aby przyszła panna młoda była najpiękniejsza i wyglądała jak milion dolarów lub właśnie weszła na czerwony dywan. Dbamy zatem o największy komfort dla klientki, ponieważ jest to tak naprawdę ostatnia chwila relaksu przed tą wyjątkową chwilą zaślubin.

 

Polecamy dwa spotkania – próbne i w dniu ślubu.

Przy próbnej wizycie ustalamy szczegóły, czyli dopasowujemy makijaż do indywidualnych potrzeb: klientki, do jej urody, kolorystyki, stylu, sukni, dodatków, kwiatów i wszystkich istotnych szczegółów. Ustalamy wspólnie koncepcję i szlifujemy efekt końcowy makijażu. Niezbędne są też ustalenia dotyczące rzęs, które są niezwykle ważne dla podkreślenia całego makijażu. Mamy możliwość założenia rzęs typowo jednorazowych na dzień ślubu i poprawin, ewentualnie przedłużenie długotrwałe (patrz STYLIZACJA RZĘS (i tu będzie odnośnik)).

 

Drugie spotkanie w dniu ślubu to wykonanie makijażu – czyli sama przyjemność. Wtedy zadaniem przyszłej panny młodej jest pełen relaks i odpoczynek. Natomiast makijażystka wykonuje perfekcyjny makijaż ślubny zgodnie z wszystkimi dokonanymi już ustaleniami.

 

Cena makijażu próbnego i ślubnego jest jednakowa, ze względu na to, że używamy tych samych kosmetyków przy jednym i drugim makijażu i staramy się tak samo bardzo .

Jeśli znajdzie się więcej chętnych do upiększania w dniu ślubu – proponujemy negocjację ceny.

 

MAKIJAŻ

 

J Makeup Studio oferuje również wykonanie makijażu okolicznościowego na różne okazje:

- Studniówka

- Wesele

- Sylwester

- Karnawał

- Chrzciny, komunia

Itd. 

 

 

PIERCING
 

Studio oprócz klasycznego upiększania oferuje upiększanie ciała poprzez kolczykowanie – czyli piercing. 

Zabiegi wykonywane są w odpowiednio przygotowanej przestrzeni, a używane do nich narzędzia są zawsze sterylne i jednorazowe.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów poprzez profesjonalne i indywidualne podejście. 

 

Proponujemy przekłucia w takich miejscach, jak:

- Uszy

- Brew

- Nos

- Usta

- Język

- Wybrane miejsca na twarzy

- Sutki

- Miejsca intymne

 

Dane firmy

 

Małgorzata Jakubowska
ul. Rojna 7 m.6
91-142 Łódź
NIP 726 245 0110

Siedziba


J MAKEUP STUDIO

ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź

POZNAJ NAS

OFERTA